TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoAir

TransInfo

RZGW Szczecin kupi dwa lodołamacze
InfoShip.pl - Opublikowano: 17.01.2018 17:00:58
RZGW Szczecin kupi dwa lodołamacze

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłosił przetarg na zaprojektowanie, wybudowanie i dostawę wraz z wyposażeniem dwóch lodołamaczy przeciwpowodziowych liniowych.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wybudowanie i dostawa wraz z wyposażeniem dwóch lodołamaczy przeciwpowodziowych liniowych, w ramach zadania: Kontynuacja programu budowy lodołamaczy dla RZGW Szczecin. Zamówienie jest współfinansowane z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 (POIiŚ), Priorytet II Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu, Działanie 2.1 Adaptacja do zmian klimatu wraz z zabezpieczeniem i zwiększeniem odporności na klęski żywiołowe, w szczególności katastrofy naturalne oraz monitoring środowiska.

Co do doświadczenia, zamawiający wymaga od oferentów wykazania się w ciągu 5 lat przynajmniej dwoma dostawami specjalistycznych statków morskich lub śródlądowych, których wartość była nie niższa niż 10 000 000,00 PLN.

Wymagany termin realizacji zamówienia to 31/10/2020. O tym, jakie firmy powalczą o to zamówienie dowiemy się najwcześniej 15 lutego, kiedy zaplanowano otwarcie ofert.

Szczecińskie lodołamacze

W 2014 r. RZGW szczecin włączył do swojej floty lodołamacze "Stanisław" i "Andrzej" - zaprojektowane i zbudowane przez Morską Stocznię Remontową "Gryfia" w Szczecinie. Koszt budowy – 35,5 mln złotych, w całości zrealizowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Matką chrzestną "Stanisława" została Anna Czyżewska, Z-ca Dyrektora Departamentu Ochrony i Gospodarowania Wodami w NFOŚiGW w Warszawie a matką chrzestną "Andrzeja" została Halina Czarnecka, Dyrektor RZGW w Gdańsku.

Oprócz podstawowego zadania – lodołamania, mogą także pełnić funkcje holownicze oraz gasić pożary jednostek pływających. Ich główną rolą jest zapewnienie bezpieczeństwa żeglugowego Odry i Warty.

Przypomnijmy, że w 2017 r. Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A. wygrała przetarg na budowę czterech nowych lodołamaczy dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
RZGW Szczecin
lodołamacz
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....